Zlatykocour.cz

O kocourech

Zlatu se věnujeme již několik let jsme víceletí smluvní partneři ČNB a také smluvní partneři Slovenské Národní banky.

Zlatykocour.cz

Mince prodáváme jak velkoobchodem tak menšími prodeji pro jednotlivé klienty. Spolupracujeme s předními sběrateli po celé Evropě zajišťujeme speciální sbírky a naší srdeční záležitostí jsou dukáty… umíme zajistit celé sady některé taky vlastníme a dukáty máme prostě rádi…. Prodáváme mince po kusech ale umíme i velké objednávky pro investory až tisíce kusů…. Umíme poradit a zajistit Vámi požadované množství. V současné době je investice do zlatých a stříbrných mincí jedna ze stabilních a hlavně výnosných…. Stačí se podívat zpětně na nákupní ceny u ČNB a jejich momentální prodeje.

Spolupráce

Spolupracujeme s investičními fondy pro které dodáváme mince do portfolia jejich klientů. U nás mince přímo prodáváme a snažíme se vždy najít rozumnou cestu jak uspokojit i tu sebemenší objednávku. Pro nás je každý klient důležitý a vážíme si důvěry, se kterou se na nás obracíte a pevně doufáme, že budete obracet i do budoucna. Neustále rozšiřujeme naši nabídku a máme velké množství mincí skladem. Spolupracujeme s odborníky v naší profesi a pořád se učíme… Pracujeme na tom, aby nabídka pokryla alespoň částečně obrovskou poptávku na trhu mincí.

image11

Novinka

Do naší rodiny zlatého kocoura přibyla dceřiná akciová společnost Vzácné kovy Praha a.s. s možností spoření do zlata.

Zlatykocour.cz je tady pro Vás a věříme, že díky Vám, Vážení klienti, budeme i nadále růst jako doposud a naše nabídky uspokojí i ty nejnáročnější z nás sběratelů a investorů.

S úctou k Vám, vážení klienti

Dalibor Dvouletý – (majitel)