Přeskočit na obsah

O nás

O kocourech

Zlatu se věnujeme již několik let jsme víceletí smluvní partneři ČNB a také smluvní partneři Slovenské Národní banky.

Mince prodáváme jak velkoobchodem tak menšími prodeji pro jednotlivé klienty. Spolupracujeme s předními sběrateli po celé Evropě zajišťujeme speciální sbírky a naší srdeční záležitostí jsou dukáty… umíme zajistit celé sady některé taky vlastníme a dukáty máme prostě rádi…. Prodáváme mince po kusech ale umíme i velké objednávky pro investory až tisíce kusů…. Umíme poradit a zajistit Vámi požadované množství. V současné době je investice do zlatých a stříbrných mincí jedna ze stabilních a hlavně výnosných…. Stačí se podívat zpětně na nákupní ceny u ČNB a jejich momentální prodeje.

Zlatá mince
Zlatá mince

Spolupráce

Spolupracujeme s investičními fondy pro které dodáváme mince do portfolia jejich klientů. U nás mince přímo prodáváme a snažíme se vždy najít rozumnou cestu jak uspokojit i tu sebemenší objednávku. Pro nás je každý klient důležitý a vážíme si důvěry, se kterou se na nás obracíte a pevně doufáme, že budete obracet i do budoucna. Neustále rozšiřujeme naši nabídku a máme velké množství mincí skladem. Spolupracujeme s odborníky v naší profesi a pořád se učíme… Pracujeme na tom, aby nabídka pokryla alespoň částečně obrovskou poptávku na trhu mincí.

Novinka
Do naší rodiny zlatého kocoura přibyla dceřiná akciová společnost Vzácné kovy Praha a.s. s možností spoření do zlata.

Zlatykocour.cz je tady pro Vás a věříme, že díky Vám, Vážení klienti, budeme i nadále růst jako doposud a naše nabídky uspokojí i ty nejnáročnější z nás sběratelů a investorů.

S úctou k Vám, vážení klienti

Dalibor Dvouletý – (majitel)